Сайт велосипедистів

Пошук

Міні-чат

200

Друзі сайту

Наше опитування

Як вам наш сайт???
Всього відповідей: 30

Статистика

Четвер, 2024-04-25, 6:50 PM
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Про шипованной гуму - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Ремонт велосипедів » Шини і камери велосипеда » Про шипованной гуму
Про шипованной гуму
AdminДата: П`ятниця, 2009-04-03, 5:23 PM | Повідомлення # 1
Administrator
Група: Администраторы
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Ветом невеликому нарисі мені хотілося б поділитися своїми впечатленіяміоб використанні шипованой гуми Nokian. Сподіваюся, що даний матеріалпоможет визначитися тим, хто мучиться питанням брати, не брати.

Діставши жадані Nokian Extreme 296 і NokianMount&Ground W288 ? ...ні, не став відразу їх ставити і їхати накаток. Мене цікавив порівняльний аналіз, тому в погожійморозний днинку я виїхав прокотитися на гумі Continental Vertical Pro26x2.3 590g.

Деньдля тестів видався відмінний - лід скрізь, на тротуарах ровненький,тонкий льодок. На грунтовках гладенький, сніг, що укотив, з льодом зверху(вдень раніше було потеплення). По снігу з настом Continental VerticalPro йде прекрасно, надійно і упевнено. Але на цьому положітельниємоменти закінчуються. Лід, є лід, на нім ця страшна зубастаярезіна не тримає. Я обережно підкотився по грунтовках, тротуарах іречке, на ділянках де лід був чистий гладкий і без снігу. Вездеполучил масу позитивних емоцій, оскільки у мене постійне заносилозаднєє колесо, я плюхався на п'яту крапку і ковзав за велосипедом, який з такою ж швидкістю ковзав попереду. Весело, але до ладу никудане доїдеш.
На тротуарах гірше, щонайменший подих вітерця і велосипедпод тобою кудись їде в абсолютно протиприродному напрямі, іпадать на асфальт неприємно. Вердикт: для важкої льодової обстановки неподходіт.

Про шипованной гуму →

 
Форум » Ремонт велосипедів » Шини і камери велосипеда » Про шипованной гуму
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: